Kærgården smør til kun 12 kr. og Veronia Appassimento vin til 39 kr. - Se ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Skævinge og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Netto: Kærgården smør til en skarp pris

Netto tilbyder Kærgården smør, både original og let, 200 g til kun 12 kr. pr. stk. Bemærk, at der er en grænse på maksimalt 3 stk. pr. variant pr. kunde. Tilbuddet gælder fra lørdag den 15. marts til fredag den 21. marts.

Rema 1000: Dybfryste produkter til kun 20 kr.

Hos Rema 1000 kan du vælge mellem en række dybfrosne retter som bøf bearnaise, mørbrad a la creme og mere, til kun 20 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra søndag den 16. marts til lørdag den 22. marts.

SuperBrugsen: Veronia Appassimento vin til kun 39 kr.

SuperBrugsen har et fantastisk tilbud på Veronia Appassimento vin, 75 cl, til kun 39 kr. pr. flaske. Før-prisen var 109,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 14. marts til torsdag den 20. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.