3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skævinge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skævinge er to nye boliger kommet til salg, begge med deres unikke egenskaber. Den ene er landejendommen på Ny Harløsevej 25, som tilbyder et generøst boligareal på 235 m² fordelt på 6 rum.
Med en imponerende grund på 59.600 m² præsenterer denne ejendom en luksuriøs mulighed for købere, der søger plads til udfoldelse. Ejendommen er sat til en pris på 10.995.000 kr.
En anden mulighed i Skævinge er rækkehuset på Bombakken 56. Dette 130 m² store hjem indeholder 4 rum og er oplagt til dem, der søger færre kvadratmeter.
Rækkehuset på Bombakken har en mere overkommelig pris på 3.995.000 kr. og er beliggende på en kompakt grund på 269 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.